TWOJA PRZEGLĄDARKA JEST NIEAKTUALNA.

Katedra Inżynierii Procesowej i Technologii Materiałów Polimerowych i Węglowych (K25)

Ukazał się nowy artykuł o membranach bipolarnych

Data: 22.06.2023

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Niedawno w czasopiśmie Environmental Science & Technology opublikowano nowy artykuł badawczy OPEN ACCESS. Praca ta jest wynikiem współpracy naukowców z różnych instytucji: Wetsus w Holandii, National Taiwan University na Tajwanie, Yale University w USA oraz Politechniki Wrocławskiej w Polsce. W pracy tej przedstawiono wyniki eksperymentalne i analizę teoretyczną, które prowadzą do nowego spojrzenia na zjawiska fizyczne zachodzące w membranach bipolarnych. Dodatkowo, praca ta pozwala na uzyskanie cennych informacji potrzebnych do identyfikacji optymalnych warunków pracy membran bipolarnych dla różnych zastosowań. Artykuł jest dostępny tutaj.

abstract1.jpg